-

 

ساعات کاری دفتر
9:00 تا 18:00
تماس و ارتباط با وکیل در تهران - ایران

 

  • دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی در سال 1384 با حضور و مشارکت جمعی از وکلای جوان در تهران تاسیس گردید. این دفتر از بدو تاسیس با هدف قراردادن پیگیری مستمر پرونده ها و با در نظر داشتن دستمزد منصفانه و اصرار به حصول نتیجه به نفع موکل و با امتناع از قبول پرونده های موهوم و پرونده هایی که حقی برای متقاضی موکل، متصور نیست، فعالیت خود را آغاز نمود.
  • همچنین این دفتر با عنایت به سکونت و اقامت تعداد زیادی از هموطنان در خارج از کشور و با توجه به تعلق مادی و معنوی این افراد به کشور عزیزمان ایران و داشتن مسایل و مشکلات حقوقی در این سرزمین یکی از اهداف خود را قبول وکالت و حل مشکلات این افراد قرار داده است.
  • این دفتر خدمات حقوقی با انگیزه و اعتقاد به دفاع از حقیقت و پاسداری از حقوق افراد و قانون از قبول پرونده های مرتبط با قاچاق و خرید و فروش و مصرف مواد مخدر امتناع نموده و نیز در پرونده های مالی به هیچ وجه با موکل شریک نمی شود.
  • با هدف و اصرار بر حصول نتیجه به نفع موکلین و تاکید بر قبول وکالت افرادی که توانایی تمام پرداخت حق الوکاله را ندارند دفتر حقوقی دادگران حامی با حفظ حرمت و شان و منزلت حرفه وکالت با دوری از اخذ دستمزدهای حداقلی دور از شان و ارزش این حرفه، تمهیدات فراوانی از جمله تقسیط یا اعطای مهلت و اخذ دستمزد منصفانه را جهت تسهیل در پرداخت حق الوکاله برای موکلین و مراجعین خود در نظر گرفته است.
  • دفتر وکالت ما در شهر تهران و محله یوسف آباد واقع شده و عزیزانی که در منطقه 6 شهرداری و محله های فاطمی، یوسف آباد، گلها، امیرآباد و گیشا و شهرآرا ساکن هستند به راحتی می توانند به دفتر وکالت ما دسترسی داشته باشند.
مجموعه خدمات دادگران حامی

خدمات دفتر وکالت دادگران

دعاوی حقوقی


ارائه خدمات حقوقی در زمینه دعاوی حقوقی و مدنی

دعاوی کیفری


ارائه خدمات حقوقی در زمینه دعاوی کیفری و جزایی

دعاوی خانواده


ارائه خدمات حقوقی در زمینه دعاوی خانواده و دعاوی در صلاحیت دادگاه خانواده

ایرانیان مقیم خارج


ارائه خدمات ویژه به ایرانیان مقیم خارج و خرجیان ساکن در ایران

دعاوی ناشی از ارث


ارائه خدمات حقوقی در زمینه دعاوی ناشی از ارث و امور حسبی و وصیت

دعاوی کارو اداری


ارائه خدمات حقوقی در زمینه دعاوی کار و اداری و اختلاف کارگر و کارفرما

رزرو وقت مشاوره حقوقی با ما

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص و هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری کلیک کنید.